MUŽI JANY VINICKÉ: Vedle koho byste sympatickou kapitánku rádi viděli? HLASUJTE!

Policie Modrava - Jana Vinická
Zdroj: TV Nova

Kapitánka Jana Vinická je krásná žena, která umí efektivně řešit každý případ, který jí přijde na stůl. Umí ale být i příjemnou společnicí. Ostatně na Modravě je o ni občas pořádná rvačka! Vedle koho byste ostřílenou policistku rádi vídali vy? HLASUJTE!

Když Jana Vinická přijela na Šumavu převzít místo velitele místní policejní stanice, nejeden muž se zaradoval. Krásná Jana totiž do Kašperských hor přinesla nejen čerstvý vzduch, ale i svůj milý úsměv. Prvním zájemcem o společnost břitké kapitánky byl Jája Krásný, který se jí hned zeptal, zda je vdaná.

Policie Modrava - 5

Dalším je Martin Beneš – šumavský lékař, který ošetřuje jak lidi, tak zvířata. Tak to na malé vesnici zkrátka chodí, všeobecné znalosti se tu rozhodně neztratí. Jenže mladý a sympatický doktor má nápadnic více než dost, a tak možná i proto o Janu nebojuje nijak vehementně.

Policie Modrava - 2
Zdroj: oficiální zdroj

Vypadá to, že největší šanci tak prozatím má inženýr Hofman, který je šéfem Lesní správy Modrava. Je to rodilý Šumavák, rozvedený, má patnáctiletého syna. Hofman od počátku usiluje o Janu Vinickou. Chodí spolu na víno, dokonce spolu byli na módní přehlídce. Jenže ve chvíli, kdy se Jana u Hofmana doma potká s jeho bývalou ženou, veškeré naděje zmizí. Nebo ještě tihle dva mají šanci?

Policie Modrava - Jana Vinická
Zdroj: TV Nova

Jana je kromě Lucie Krásenské, jedinou ženou v týmu policistů. Má snad i někdo z kolegů šanci získat si její sympatie? S mladým vyšetřovatelem Kamilem Sedláčkem si Jana rozumí, ale stejně tak si notuje i s ovdovělým majorem Koutným...

Policie Modrava - 4

Kdo by se vám po boku sympatické kapitánky líbil nejvíce? HLASUJTE v anketě!

Anketa

Vedle kterého muže byste kapitánku Janu Vinickou viděli nejraději?

Hlasovalo 178 lidí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POZNÁTE JE VŠECHNY? Na těchto místech se natáčel seriál Policie Modrava!

UNIKLO ZE ŠTÁBU POLICIE MODRAVA: Legendární herec Ladislav Mrkvička neskutečně trpěl. Co se stalo?

TV Nova