LÁSKA NA MODRAVĚ: Nikdy to není idylické. Jaké problémy musí v kriminálce zamilované páry řešit?

I v kriminálním seriálu to může pořádně jiskřit! Obzvláště, když se to v něm jenom hemží pohlednými ženami a charismatickými muži. Víte, kdo na Modravě ke komu patří? Podívejte se, jak to vaše oblíbené postavy mají s láskou!

Policie Modrava

O sympatickou policistku Janu Vinickou projevilo zájem mnoho mužů ze Šumavy, ona ale čekala na toho pravého – téměř celou první sérii Policie Modrava jí trvalo, než se dala dohromady se šéfem horské služby Tomášem Javorským. Jak ale zvládne krásná Jana skloubit čerstvý milostný vztah se svou a partnerovou náročnou prací?

Policie Modrava: Rande Jany Vinické
Zdroj: Nova.cz

Ani prodavačka Katka nováčková a poručík Vlasta Nováček to neměli ve vztahu jednoduché. Když se Vlasta napil, bylo zle. Brzy si ale začal uvědomovat, co v manželce má, a začal sekat dobrotu! Vydrží mu to?A co Lucie Krásenská a Jiří Krásenský? Poté, co Jiří odhalil, že mu byla Lucie nevěrná, to s nimi šlo z kopce. Hřebíček do rakve vztahu definitivně zasadila mladá policistka, která se rozhodla, že si dodělá vysokou školu. Žárlivý manžel byl proti, a tak se nakonec rozešli. Kdopak asi po boku krásné Lucky zakotví teď?


A co další páry na Modravě? Víte, kdo ke komu patří? Podívejte se na reportáž a zjistíte více!

Na seriál Policie Modrava se dívejte každou neděli od 20:15 na Nově! Jaké vztahové zvraty přinesou premiérové díly?

ČTĚTE TAKÉ:TV Nova