PRVNÍ FOTO: Michal Holán z Policie Modrava ukázal syna a prozradil detaily porodu. Na sále zaválel!

Krásný Jája se stal otcem!
Zdroj: TV Nova

Gratulujeme! Představitel Krásného Jáji z Policie Modrava se stal otcem! Jaké jméno miminku šťastný pár dal? A chystá se svatba?

Policie Modrava

Michal Holán, představitel policisty Jáji v Policii Modrava, pracuje na seriálu spolu se svou dlouholetou přítelkyní – Annamária Macichová je asistentka režiséra Jaroslava Soukupa. Režisér byl trochu zklamaný, že se Annamária nebude podílet na třetí řadě úspěšného seriálu, nicméně má k tomu ten nejúžasnější důvod – ve středu se totiž stala maminkou! Telefon zvedl Michal s velkým nadšením a radostí, kterou nešlo skrýt: „Já jsme veselý odmalička. Teď je to ještě intenzivnější, jakp kdyby se člověk nadopoval!“ řekl.

Michal byl přítomný i u porodu, kde byl své partnerce velkou oporou. „Byl jsem u porodu od začátku do konce. Já jsem se toho bál. Kamarádi mě strašili, že budu muset přestřihnout pupeční šňůru. Nakonec jsem to udělal úplně automaticky. Všech žen si teď vážím o miliardu procent víc, než před porodem. Moje láska to dala absolutně luxusně na prvorodičku, rodila jen pět hodin.“

Michal Holán s rodinou: Narodil se mu syn! - 1
Zdroj: Facebook official

Michalova partnerka rodila v nemocnici ve Slaném, kde herec oceňuje práci veškerého zdravotnického personálu. Na sále se v samotném závěru porodu neubránil dojetí. „Od doby, kdy řekli, že už vidí vlásky, jsem brečel asi půl hodiny štěstím. To vůbec nešlo zastavit,“ popsal své prvotní dojmy. Prvorozený syn dostal jméno po otci - Michal. „S partnerkou jsme si to rozdělili a já jsem vybíral jméno pro kluka a ona pro holčičku.“

115

GALERIE: Michal Holán se synem

Zdroj: Facebook official

Michal Holán s rodinou: Narodil se mu syn! - 4

Hodnocení:

A jaký je to pocit, být tátou? „Ten malej kluk je pro mě vším a to jsem neznal tenhle pocit.“ Velkou událost stačil už náležitě ve Slaném oslavit. „Zprávu jsem rozesílal asi 120 lidem, které miluju. Ta ale několika lidem nedorazila a oslavu tak budeme muset ještě zopakovat pro zbytek,“ dodal s úsměvem. Páru gratuloval i sám režisér seriálu Policie Modrava, Jaroslava Soukup a už se těší, až všichni tři přijedou v létě na natáčení. A jaké má Michal plány do budoucna? Bude svatba? „To se samozřejmě plánuje, ale já chci svatbu, až bude malej běhat. Jestli si mě teda vezme, ale já věřim, že jo!“ uvedl nadšeně.

 

Páru moc gratulujeme a přejeme hodně zdraví a spokojenosti.
 


ČTĚTE TAKÉ:

TV Nova