KDO JE VRAH: Jaký tahák používá kapitánka Vinická? Tahle metoda vás překvapí!

Podle čeho se při natáčení orientuje Soňa Norisová? Během natáčení na sebe jednotlivé obrazy nenavazují a ve výsledku se vše poskládá až ve střižně. Pro herce je to zkrátka chaos!

Jana Vinická není u policie žádným nováčkem. Do vyšetřování šumavských případů se pouští s velkou vervou a oporu má i ve svých kolezích majoru Koutném a Kamilu Sedláčkovi.Jednotlivé scény seriálu se ale natáčí tak, jak je napsáno v natáčecím plánu, a herec má na celý děj epizod velmi zkreslený pohled.
Nejprve se třeba natočí prostředek, pak začátek a naposledy konec epizody. Mezitím zase na place probíhají záběry, které budou použity v jiném díle, a herec aby se v tom všem vyznal! Ve výsledku ale musí vše vypadat tak dokonale a přesvědčivě, jako kdyby se vše točilo dialog po dialogu a přesně tak, jak to ve výsledku vypadá na obrazovce.


Soňa Norisová - 1
Zdroj: Nova.cz


Svůj recept, jak mít vše pod kontrolou, prozradila představitelka hlavní role, Soňa Norisová. „Velmi mě inspiroval pan Satoranský, který je vždycky zodpovědný a připravený. On má napsané takové papírky, kde má celé příběhy v takových zkratkách, aby bylo jasné, kdo je vrah.“

 

Podobný systém je zkrátka nezbytný a bez něho by byl herec v celém ději naprostro ztracený. „Já jsem to měla napsané tak, abych věděla, kdo je kdo, a pak jsem se jen podívala do papíru,“ dodala herečka.
 


Na co se diváci můžou těšit? To Soňa prozradila ve videu. Na druhou řadu Policie Modrava, ve které herečka ztvárňuje sympatickou kapitánku Janu Vinickou, se dívejte už v neděli 27. 8. 2017 od 20:20 na Nově!

 Nova.cz