JAROSLAVA STRÁNSKÁ z Modravy: Promluvila o rivalitě se Soňou Norisovou. Jak to mají na place?

Jaroslava Stránská je jedna z mála ženských postav seriálu Policie Modrava. Jak probíhal konkurz a pozvání na natáčení seriálu? A panuje mezi herečkami rivalita?

Policie Modrava

Herečka Jaroslava Stránská na sebe poprvé upozornila rolí kadeřnice Jitky v kultovním filmu Diskopříběh. Momentálně Jarku můžete potkávat na obrazovkách televize Nova v oblíbeném seriálu Policie Modrava, a to v roli Lucie Krásenské. Lucie je inteligentní policistka, která na sobě chce neustále pracovat.


Jarka promluvila o tom, jak probíhal konkurz a celý proces obsazení do role Lucie. Oslovil ji samotný režisér Jaroslav Soukup, se kterým má velmi vřelý vztah a díky kterému se do natáčení vrhla po hlavě. „Šla jsem na konkurz, který jsem absolvovala asi třikrát, a nakonec jsem to vyhrála,“ komentuje Jaroslava.

19

GALERIE: Herečka Jarka Stránská

Zdroj: TV Nova

Jarka Stránská - 5

Hodnocení:Ne jednoho by mohlo napadnout, že mezi krásnými herečkami jako Jaroslava Stránská a Soňa Norisová může na place vzniknout rivalita. Jak to tedy je? Žárlí na sebe? „My jsme hlavně každá úplně jiná a myslím si, že Soňa má tolik sebevědomí, že rivalitu nemusí cítit,“ vyjadřuje se k tomuto tématu Jaroslava. Naopak si myslí, že se dobře doplňovaly a jsou dobré kamarádky.Více o tom, jaký mezi sebou mají herečky vztahy, se dozvíte ve videu!

 

Na další díl Policie Modrava se můžete dívat v neděli 1. října ve 20.20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:


 

TV Nova