OČIMA REŽISÉRA: Ledová voda a záchrana života v dramatické scéně! Jak se točí Policie Modrava?

Natáčení premiérových dílu Policie Modrava nebylo žádný med, své o tom ví celý štáb. Podívejte se očima režiséra, jak se natáčelá scéna se záchranou tonoucího! Nebylo to tak snadné, jak to vypadalo v televizi, nemyslíte?

Policie Modrava

Kriminální případy z prostředí krásné Šumavy řeší i v druhé řadě tým Jany Vinické, kterou ztvárnila Soňa Norisová. Pomáhají jí Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský v rolích vyšetřovatelů. Autor a režisér Jaroslav soukup je na Šumavě jako doma. A je známým perfekcionalistou s náročnými požadavky na svoje svěřence.

Seriál Policie Modrava se vrací premiérovou řadou - 17
Zdroj: TV Nova


A to je možná dobře. Pod jeho dohledem se ze seriálu stala jedna z nejoblíbenějších a nejsledovanějších kriminálek, která už během první série trhala rekordy ve sledovanosti.Prvnímu dílu dominovala akční scéna autonehody. Její samotné natáčení skrývá nejednu komplikaci, podívejte se na rozhovor s kaskadérem Luďkem Jelenem, který v autě seděl ZDE.

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova


V tomto díle s názvem Nehoda mohli diváci ale také vidět zachraňování tonoucí osoby, během které museli záchranáři vytahovat  oběť z ledové řeky. V seriálu šlo o několika vteřinou scénu, ale její skutečné natáčení bylo o něco komplikovanější. Nyní se můžete podívat jak proběhlo filmování očima režiséra.
 

Podívejte se také na CELÝ DÍL premiérové druhé řady Policie Modrava.

Kriminálku z prostředí malebné Šumavy můžete sledovat každou neděli od 20:20 na Nově. 

Maci/nova.cz