POLICIE MODRAVA: Sympatická pošťačka, nebo sprosťák Venca? Hlasujte o nejoblíbenějšího obyvatele Šumavy!

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

V kriminálním seriálu Policie Modrava nevystupují jen policisté a vyšetřovatelé. Neméně zajímavé dějové linky se točí kolem ostatních obyvatel Šumavy. Koho z nich máte nejraději? HLASUJTE!

Policie Modrava

Pokud seriál Policie Modrava sledujete poctivě, jistě víte, že se dějové linky zdaleka nerozvíjejí jen kolem napínavých kriminálních případů.

Venca Kurva
Zdroj: TV Nova

Diváci mohou sledovat například sprostého ale většinou dobře naladěného Vencu Kurvu nebo sbližování Jany Vinické s inženýrem Hofmanem i s doktorem Benešem (pro kterého z nich se asi rozhodne?).
Policie Modrava - 3

Pak je zde prodavačka Nováčková, která nemá doma s manželem úplně jednoduchý život. Když se totiž Vlasta Nováček opije, lítají doma i facky!
Policie Modrava - 1
Zdroj: oficiální zdroj

Oblíbenou postavou je bezesporu milá pošťačka Válková, teta kapitánky Vinické, která ví o všem, co se na Modravě událo, děje a pomalu i o tom, co se teprve stane.
Policie Modrava - 3

Recepční hotelu Srní Bláhová by ráda našla toho pravého, ale ne a ne na něj natrefit. Své starosti řeší s nejlepšími kamarádkami Válkovou a Nováčkou. Ty jí vždycky dobře poradí a když je zle, tak kamarádku podrží.
Policie Modrava - 2

Bývalý učitel Kintzl patří také ke stálým postavám seriálu. Bydlí u něj vyšetřovatel Kamil Sedláček. Chodí spolu běhat a poté se osvěžují v ledové řece Vydře! Je to sportovec, svérázný filosof a rádce Sedláčka v jeho srdečních záležitostech.
Policie Modrava - Filip Tomsa a Ladislav Mrkvička - 2

 

TAK KDO? Hlasujte v anketě pro svého oblíbeného obyvatele malebné Šumavy!

Anketa

Koho z obyvatel malebné Šumavy máte nejraději?

Hlasovalo 200 lidí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

V čem se režisér Soukup nechal inspirovat SKUTEČNOU ŠUMAVOU? S tímto si scénáristé hlavu lámat nemuseli!

Přidejte se k vyšetřovacímu týmu Policie Modrava: Odhalíte tuto záhadu? Nepodaří se to každému!

Nova.cz