UKÁZKA Z POLICIE MODRAVA: Policista Nováček najde dítě! Komu patří?

V dalším díle napínavého seriálu Policie Modrava, který se jmenuje Případ Strnad, budou kriminalisté řešit složitý případ, který začne nálezem malého miminka! To najde policista Nováček na autobusobé zastávce ve sportovní tašce. Kdo tam miminko nechal?

Během práce v lese najde lesník Venca Kurva pod nánosy hlíny mrtvolu. Místo je okamžitě policisty uzavřeno a začíná vyšetřování! Jaká je identita nalezené oběti? Bližší ohledání ukáže, že mrtvý je Zdeněk Strnad ze Srní, kterého pohřešují už dva roky.

 

Kapitánce Vinické na tomto nálezu něco nesedí. Na ruce oběti totiž najde železná pouta? Zajímat ji tedy bude i to, proč je Strnad měl – a jak to s jeho smrtí souvisí. Ti, co Strnada znali, vypověděli, že měl zálibu v opravování starých aut, které pak prodával. Také hrál karty, ale často prohrával. Mohl snad utíkat před dluhy?

19

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA Z MODRAVY: Policista Nováček najde dítě! Komu patří?

Policie Modrava - 6

Hodnocení:

To ale není jediný nález, který policisté na Šumavě objeví. Policista Vlasta Nováček najde na zastávce ve sportovní tašce čerstvéě narozené miminko! Přizve si do konzumu místní a pátrá po tom, komu opuštěné dítě patří. Přijde na to?

 

Podívejte se na UKÁZKU!

 

Celý díl pak sledujte DNES večer od 20:20 na Nově. O napínavé momenty rozhodně nouze nebude!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

STYL JANY VINICKÉ: Tohle nosí do práce břitká kriminalistka! Jaká změna její seriálový šatník brzy čeká?

ŠUMAVSKÝ TÝM SI NEVÍ RADY! Odhalíte záhadu, kterou ukrývají dvě fotografie?

 

TV Nova