Druhá řada Policie Modrava navazuje na předchozí úspěch! Kolik diváků sledovalo premiérový díl?

Modrava
Zdroj: TV Nova

Česká kriminálka z prostředí malebné Šumavy odstartovala druhou řadu na televizních obrazovkách a hned premiérový díl sklidil obří úspěch. Jednalo se o nejsledovanější pořad nedělního dne! Uhádnete kolik lidí usedlo k televizním obrazovkám?

Stará a oblíbená parta se opět dala dohromady a v čele s kapitánkou Janou Vinickou pátrá po pachatelích otřesných zločinů v malebné šumavské přírodě. Hned v prvním díle se snažili zjistit, kdo povolil kolo u auta oběti.

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova


Samotné natáčení nehody se neobešlo bez komplikací, podívejte se na rozhovor s kaskadérem Luďkem Jelenem, který v autě seděl ZDE.

Seriál Policie Modrava se vrací premiérovou řadou - 18
Zdroj: TV Nova


A možná právě na jistotu vsadil celý štáb a dobře udělal! Už během první série seriál trhal rekordy ve sledovanosti a průměrná sledovanost se vyhoupla na úctyhodných 1,98 milionu diváků na jednu epizodu! Dalo se tedy očekávat, že druhá řada na úspěch první naváže. A prognózy se vyplnily, pilotní díl s názvem Černá vdova ze Šumavy dosáhl 33% share v cílové skupině 15–54 let! Souhrnně programem svých stanic v prime time televize Nova v minulém týdnu zaujala 39,40 % diváků 15-54 u televizních obrazovek a potvrdila tak svou pozici nejsledovanější televizní skupiny na českém trhu a svůj stabilní náskok nad nejbližší konkurencí!


Policie Modrava Jana Vinická
Zdroj: Nova.cz


Podívejte se na CELÝ DÍL premiérové druhé řady Policie Modrava ZDE a odhalte pravdu!


 

Maci/nova.cz