DRAMA NA MODRAVĚ: Herečka Ivana Jirešová musela obrátit auto na střechu! Jak se scéna natáčela?

Zdroj: Nova.cz

Jak se natáčela nehoda automobilu, který řídila herečka Ivana Jirešová? Natáčecí štáb seriálu Policie Modrava měl s touto scénou pořádné starosti! Podívejte se na VIDEO.

Policie Modrava

Dramatická scéna, kterou jste v seriálu Policie Modrava mohli vidět v jedenáctém díle s názvem Čertův mlýn, dala štábu pořádně zabrat. Celá přitom trvala jen půl minuty! Pro filmaře ale znamenala několik týdnů příprav a taky náročné celodenní natáčení!

Policie Modrava - autonehoda - 6
Zdroj: TV Nova

Pro natočení scény, kdy jeden automobil vytlačí druhý, který pak skončí na střeše, museli filmaři sehnat dva totožné vozy! Jeden pro záběr s herečkou Ivanou Jirešovou, a druhý, který musel být speciálně upravený, pro kaskadérský kousek. To znamenalo zbavit ho sedaček a vyztužit kabinu, aby byl kaskadér Luděk Jelen relativně v bezpečí.

Policie Modrava - autonehoda - 1
Zdroj: TV Nova

„To víte, že se člověk může bát. Hlavně aby se tomu kaskadérovi nic nestalo. Ale doufejme, že je to zajištěný dobře a všechno proběhne, jak má. Ale může vzniknout nějaká nepředvídatelná situace,“ říká režisér seriálu Jaroslav Soukup.

Policie Modrava - autonehoda - 7
Zdroj: TV Nova

Podívejte se, jak celé snažení natáčecího štábu dopadlo. Ve videu uvidíte nejen přípravy, které natáčení předcházely, ale také finální scénu samotnou.

Policie Modrava - autonehoda - 2
Zdroj: TV Nova

 

Na seriál Policie Modrava se dívejte opět v pondělí ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ

POLICIE MODRAVA: Sympatická pošťačka, nebo sprosťák Venca? Hlasujte o nejoblíbenějšího obyvatele Šumavy!

TAJNOSTI Soni Norisové: Rodiče mi říkali, jestli nechci dělat něco pořádného!

Nova.cz