CELÝ DÍL II. ŘADY POLICIE MODRAVA: Zkažené rande, drsná nehoda a vychytralý pachatel!

POLICIE MODRAVA: Při natáčení autonehody šlo o život - 5
Zdroj: TV Nova

Zbrusu nový díl Policie Modrava dal opět dohromady oblíbenou partu kriminalistů v čele s kapitánkou Janou Vinickou. Ta spolu s kolegy musela vypátrat, kdo povolil kolo u auta oběti. Povedlo se jim složitý případ vyřešit, kdo byl vrahem?

Policie Modrava

 

NOVÝ DÍL Z DRUHÉ ŘADY POLICIE MODRAVA SLEDUJTE ZDE ♦

 

Premiérová Policie Modrava s názvem Nehoda začíná jízdou v autě, které se dostane do nekontrolovaného smyku a vyletí z vozovky přímo do pole. Přivolaní policisté vytáhnou z auta doktora Prokeše, kterému už bohužel doktoři nedokážou pomoci. Při prvotním ohledání automobilu zjistí, že někdo oběti povolil kolo, to v zatáčce nevydrželo a muž tak nemohl nic dělat. Zbývá přijít na to, kdo měl zájem, aby se staršímu pánovi něco takového stalo. Na co tým Jany Vinické přijde?

Policie Modrava - autonehoda
Zdroj: TV Nova


Samotné natáčení nehody skrývá nejednu komplikaci, podívejte se na rozhovor s kaskadérem Luďkem Jelenem, který v autě seděl
ZDE.První kroky policistů vedou k Prokešově manželce. Má snad ona prsty v jeho vraždě? A kdyby ano, jaký by měla důvod? Po pohřbu Jana Vinická s Kamilem Sedláčkem zahlédnou doktorovu ženu, jak nasedá do auta k milenci. Jedná se tedy o odstranění nepohodlného manžela? Nebo je pravda někde úplně jinde?

Policie Modrava - 2. řada - 3
Zdroj: TV Nova


Do hledáčku policistů se dostává i Prokešův obchodní partner. Kdyby mu celá firma spadla do klína, měl by vystaráno. Dokázal by ale zinscenovat něco takového, jako je vražda kolegy?

Policie Modrava - 2. řada - 2
Zdroj: TV Nova


Jana Vinická se bude ptát také u paní Tůmové, které vlivem špatné diagnózy, zemřela dcera. Viníkem podle rodiny měl být právě doktor Prokeš. Mohla se rodina chtít tímto způsobem pomstít za smrt dcery?

Podívejte se na CELÝ DÍL premiérové druhé řady Policie Modrava ZDE a odhalte pravdu!

 

NEPŘEHLÉDNETĚ

Nova.cz