POLICIE MODRAVA: Kdo zabil dobrosrdečného dědu? Důchodce útočníka dobře znal!

Šumavský tým bude řešit chladnokrevnou vraždu dobrosrdečného důchodce. Kam policisty jejich pátrání zavede? Třetí díl seriálu Policie Modrava s názvem Letenky do Ria bude plný napětí!

Obětí chladnokrevného vraha se stane důchodce Josef Strouhal, kterého neznámý útočník udeří tvrdým předmětem do hlavy právě ve chvíli, kdy čistí studnu u své chalupy. Oběť vraha dobře zná, jak je z ukázky patrné. Těžší to ale bude mít vyšetřovací tým v čele se Soňou Norisovou alias Janou Vinickou a majorem Koutným, kterého hraje Jaroslav Satoranský. Stopy, které po sobě útočník zanechal, jsou totiž, alespoň zpočátku, obestřeny tajemstvím. Velkým přínosem pro celý tým bude mladý začínající policista Kamil, kterého hraje Filip Tomsa. Na co přide?

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Důchodce Strouhal neměl podle místních s nikým problémy, snad pouze s bratrem ze Sušice, který ho vždycky dokázal vytočit. Postupně se ale přijde na to, že na jeho pozemku chtěla realitní společnost, postavit hotel. Mohl snad chtít sám majitel společnosti takto dosáhnout svého?

Policie Modrava - 3
Zdroj: TV Nova

V dnešním díle se ale kromě vraha odkryje i důvod, proč Kapitánka Vinická odešla na Šumavu. Kdo, nebo co bylo důvodem rychlého přesunu a radikální změny krásné velitelky?

Policie Modrava - 11
Zdroj: TV Nova

Dívejte se v neděli 26. května večer od 20:20 na další napínavý díl kriminálního seriálu Policie Modrava. Tentokrát s názvem Letenka do Ria.

TV Nova