CELÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Záhada na hřbitově dala policistům zabrat! Proč se majoru Koutnému ulevilo?

Policie Modrava - 8
Zdroj: TV Nova

Objevem uškrcené a znásilněné ženy na hřbitově se majoru Koutnému vybaví rok starý případ, který nedokázal uzavřít, protože se po pachateli slehla zem. Mají obě vraždy něco společného?

Policie Modrava

Při opečovávání manželova hrobu najde starší žena oběť v bývalé márnici, která stojí uprostřed hřbitova. Policisté mladou ženu identifikují jako Soňu Doubkovou, která pracovala na Obecním úřadu. Major Koutný si případ okamžitě spojí s trestným činem, který se stal před rokem a byl nápadně podobný tomu, jako se stal teď. Tehdy zemřela Iveta Matoušková, třicetipětiletá matka dvou malých dětí.

 

Policie Modrava - 6
Zdroj: TV Nova

 

Pachatel oběť uškrtil, znásilnil a do úst jí nacpal látkový kapesník. Pro Koutného se tento případ rázem stává osobním a je rozhodnutý dopadnout pachatele za každou cenu.

 

Policie Modrava - 11
Zdroj: TV Nova

 

Policisté postupně odkrývají stopy, které vedou k několika podezřelým. Mohl zrůdný čin udělat manžel oběti nebo zaměstnanec hřbitova Pačes? Podezřelý je i autobusák Koliha! A nebo je všechno úplně jinak?

 

Policie Modrava - 5
Zdroj: TV Nova

 

Pro odlehčení se v tomto díle můžete těšit na začínající románek mezi sestřičkou Alenkou a policistou Josefem. A jedna nabídka čeká i Janu Vinickou, o kterou jeví pánové na Šumavě velký zájem. Komu krásná a sympatická kapitánka nakonec podlehne?

 

Policie Modrava - 3
Zdroj: TV Nova

 

Pokud vám celý díl seriálu Policie Modrava s názvem Blondýnka na hřbitově unikl, pustit si ho můžete už nyní na portálu Nova PLUS.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ZASTŘELENÁ MAMINKA: TOP 5 zajímavostí pondělní Modravy. Která scéna se musela povést napoprvé?

 

Říká o sobě, že je Vltavou křtěná Pražanda! Která česká herečka navzdory tomu tak miluje Šumavu?

Nova.cz