CELÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Nepochopitelný motiv! Kdo a proč krásnou Veroniku zastřelil?

Policie Modrava - 13. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Na Šumavě došlo k dalšímu záhadnému činu. V opuštěné boudě bylo nalezeno tělo mladé a krásné Veroniky, po které pokukovali snad všichni muži z okolí. Tým Jany Vinické musí vynaložit všechny své zkušenosti, aby nebezpečného pachatele dopadl! Jeho motiv nepochopíte!

Policie Modrava

V lesácké boudě u plavebního kanálu je objevena mrtvá mladá žena. Policie zjistí, že ji někdo zastřelil puškou. Rozvedená Veronika žila ve vesnici se svojí matkou a malou dcerkou. Veronika byla hezká a chlapi se kolem ní točili.

Policie Modrava - 13. díl - 6
Zdroj: TV Nova

Ukáže se, že dcerku neměla se svým zákonitým manželem Staňkem, ale s někým jiným. To bylo příčinou rozvodu. Matka Veroniky neví, kdo je pravým otcem dítěte, ale musí to být nějaký místní ženáč. V poslední době Veronika chodila s mladým Patrikem, který žije na samotě se svým strýcem. Ten se ho před lety ujal, když mu oba rodiče zahynuli při autonehodě.

Policie Modrava - 13. díl - 5
Zdroj: TV Nova


Dalším vyšetřováním se prokáže, že Veroniku někdo vylákal falešnou esemeskou na schůzku u plavebního kanálu a tam ji zastřelil. Tato stopa nakonec odhalí nečekaného vraha, který měl neuvěřitelný motiv.

Policie Modrava - 13. díl - 9
Zdroj: TV Nova

Kdo mladou a krásnou ženu zastřelil? To se dozvíte ve 13. díle kriminálního seriálu Policie Modrava, tentokrát s názvem Vražedné esemesky. 

Policie Modrava - 13. díl - 7
Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Říká o sobě, že je Vltavou křtěná Pražanda! Která česká herečka navzdory tomu tak miluje Šumavu?

NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH: Šumavský bard Emil Kintzl a jeho znalosti hor. Pro filmaře zcela nepostradatelné!

 

Nova.cz