CELÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Kamil Sedláček zažije POŘÁDNÝ ŠOK! Koho potká v šumavském nočním klubu?

Čertův mlýn - Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Proč by někdo unášel spolehlivého a schopného muže. Co komu Aleš Mácha provedl? Má to snad spojitost s jeho prací finančního makléře? Policejní tým kapitánky Vinické měl s tímto případem co dělat!

 

 
 
Paní Máchová nahlásí na policii zmizení svého vnuka Aleše Máchy, který u ní přechodně bydlel na Srní. Měl přijet domů, ale neukázal se a mobil má vypnutý. Neví, že ho drží dva senioři na odlehlé samotě. Chtějí ho přimět, aby jim ukradené peníze vrátil, pak ho pustí. Po několika dnech však zjistí, že jim Aleš Mácha z provizorního vězení utekl. Je jasné, že mu někdo musel pomoci!
 
Policie Modrava - Čertův mlýn - 1
Zdroj: TV Nova
 
Vzápětí se najde jeho tělo v nedalekém lomu. Někdo ho zastřelil. Policie z Kašperských Hor po vrahovi intenzivně pátrá. Podezřelí jsou oba důchodci, ale jsou skutečně vrahy?
 
Policie Modrava - Čertův mlýn - 4
Zdroj: TV Nova
 
Celý policejní tým je opět na nohou a vyšetřuje další záhadný případ v prostředí malebné, ale občas tak trošku divoké Šumavy. Šokující zjištění dnes čeká taky Kamila Sedláčka. Co v luxusním nočním klubu objeví, nebo spíš, koho potká?
 
Policie Modrava - Čertův mlýn - 8
Zdroj: TV Nova
 
Nelehké chvíle čekají i Janu Vinickou. Do jejího života se po krátké době opět vrací bývalý manžel, před kterým na Šumavu utekla. Nutí ji, aby se přihlásila do výběrového řízení na velitelku policie v Plzni. Podlehne Jana jeho nátlaku?
 
Policie Modrava - Ivana Jirešová - 2
 
 
Unikl vám jedenáctý díl kriminálního seriálu Policie Modrava? Podívejte se na něj na portálu Nova PLUS už teď!
 
MOHOLO BY VÁS ZAJÍMAT
 
 

 

Nova.cz