CELÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Falešné bankovky, nezvěstná učitelka a krádeže! Co všechno policisté odhalili?

Policie Modrava - eye 12.díl
Zdroj: TV Nova

Ve dvanáctém díle kriminálního seriálu Policie Modrava se řešilo hned několik podezřelých případů. Kdo na Šumavě krade drahá kola? A kam zmizela učitelka zeměpisu? Pachatel byl odhalen, protože udělal opravdu hloupou chybu!

Policie Modrava


Na Šumavě je zloděj, který se vyzná v drahých kolech. Policisté musejí vypátrat, kdo oním pachatelem je. Nakonec se to povede Josefovi, který pomocí chytré lsti, chytí pachatelovu stopu. Josef ale bude řešit i zdravotní problémy. Přímo z policejní stanice ho odveze záchranná služba! Jak vážné to se sympatickým policistou je?

 

Policie Modrava - Pohřešovaná - 11
Zdroj: TV Nova

 

Nejsložitější případ ale bude řešit silné trio vyšetřovatelů Jana Vinická, major Koutný a Kamil Sedláček – budou muset rychle přijít na to, kam se ztratila učitelka Ivana Hrubá. Kapitánka Vinická si je téměř na 100 % jistá, že mladá učitelka, je mrtvá. Zbavil se jí snad partner, se kterým se rozešla už před nějakou dobou? Ivana se odmítala odstěhovat z jeho bytu, přitom on už má dávno jinou partnerku, se kterou čeká dítě! Že by se nepohodlné bývalé zbavil?

 

Policie Modrava - Pohřešovaná - 3
Zdroj: TV Nova

 

A nepříjemnou situaci bude řešit i prodavačka Nováčková s manželem Vlastou. Květě totiž někdo v konzumu podstrčil falešnou tisícovku a ona musela chybějící částku doplatit ze svého. Nemůže na to přestat myslet a Vlasta, jako správný muž, začne pátrat po podvodníkovi na vlastní pěst!

 

Policie Modrava - Pohřešovaná - 5
Zdroj: TV Nova

 

Utekl vám CELÝ DÍL seriálu Policie Modrava? Pustit si ho můžete už nyní na portálu Nova PLUS!

 

ČTĚTE TAKÉ

DRAMA NA MODRAVĚ: Herečka Ivana Jirešová musela obrátit auto na střechu! Jak se scéna natáčela?

TAJNOSTI Soni Norisové: Rodiče mi říkali, jestli nechci dělat něco pořádného!

Nova.cz