CELÝ DÍL: Na Modravě vraždila žena! Jaký měla motiv ke chladnokrevnému činu?

Policie Modrava - 7
Zdroj: TV Nova

Poslední díl seriálu Policie Modrava se rozloučil vskutku zajímavým případem a ještě zajímavějším rozuzlením. Policejní tým přišel na to, kdo zavraždil člověka nalezného na korbě Cermanova auta. A to zdaleka nebylo vše!

Policie Modrava

Tým kašperských policistů pod vedením kapitánky Jany Vinické se opravdu činil. Zpočátku to vypadalo, že tento případ nemá jediného podezřelého, ale když policisté nahlédli pod pokličku dalšímu kriminálnímu případu, najednou se začaly objevovat další a další stopy. Ty vedly až k dopadení toho nejméně pravděpodobného pachatele ženského pohlaví!

Policie Modrava - 3
Zdroj: TV Nova

Případ ukradeného vzácného obrazu a mrtvoly nalezené na korbě Cermanova auta spolu totiž úzce souvisely. Nejdřív doktor zjistí, že obět zemřela po bodnutí nožem do ledviny. Kdo to ale udělala, ani identika mrtvoly, není známa. Záhada ukradeného obrazu je neméně složitou záležitostí. Jak se pachatel vůbec k drahému kouku dostal? Na oknech jsou mříže, zámky nebyly poškozeny. Pro Janu a Kamila to bude nelehký úkol.

Policie Modrava - 6
Zdroj: TV Nova

Květa a Franta se budou brát! Tedy alespoň je to v plánu, jenže před veselkou se stane hned několik událostí, díky kterým bude tato svatba ohrožena. Vezmou se ti dva nakonec, nebo si Květa postaví hlavu a Fandovi své ano neřekne?

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Pokud vám poslední díl kriminálního seriálu Policie Modrava utekl, podívat se na nějmůžete ZDE!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

FOTO: Seriálová herečka Hanka Holišová odhalila své krásné tělo! Tušili jste, jak moc je sexy?

DRAMA NA MODRAVĚ: Herečka Ivana Jirešová musela obrátit auto na střechu! Jak se scéna natáčela?

Nova.cz