CELÝ DÍL II. ŘADY POLICIE MODRAVA: Sexuální zneužívání, dvojnásobná vražda a do toho rande Jany Vinické!

Policie Modrava - 3. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Premiérový díl seriálu Policie Modrava s názvem Magická síla přinesl divákům vskutku zajímavý případ s ještě zajímavějším rozuzlením.

Policie Modrava

 

CELÝ TŘETÍ DÍL POLICIE MODRAVA II. S NÁZVEM MAGICKÁ SÍLA SLEDUJTE ZDE


Na lavičce v klatovském parku najdou mrtvou ženu, Alenu Valentovou. Později, v chatě zavražděného muže, Richarda Kopeckého. Ukáže se, že obě smrti spolu souvisí. Kopecký, který si říkal Guru Maymar, pořádal esoterické kurzy pro mladé ženy a sexuálně je zneužíval. Valentová, která zemřela na zástavu srdce po pohlavním styku a požití drogy, byla jedna z nich.

113

GALERIE: Policie Modrava - 3.díl

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - 3. díl - 13

Hodnocení:Po pomstě Kopeckému toužilo mnoho lidí, okruh podezřelých byl tedy velký. Zařadil se mezi ně i manžel Aleny, majitel stavební firmy Valenta, který je přesvědčený o bezúhonnosti zesnulé manželky. Popral se s Kopeckým a viděli ho v blízkosti chaty hned po vraždě. Podezřelou se taktéž stala manželka Kopeckého Ester, pro kterou by se motivem vraždy mohla stát manželova opakující se nevěra.

Policie Modrava: Rande Jany Vinické
Zdroj: Nova.cz


Na seznam možných pachatelů se zapsal i nevyrovnaný exmanžel Ester, který Kopeckému vyhrožoval a několikrát ho i napadnul. Podezřelí jsou i manželé a přátelé dalších žen z kurzů. Pro kriminalisty to tak nebyl snadný úkol. Do toho musí stíhat i osobní životy a u Jany Vinické se nyní rozvíjí, Tomáš Javorský z horské služby se k Janě přistěhoval, oba se začínají blíže poznávat…
Maci/nova.cz