Novinky

Padla první klapka druhé řady seriálu Policie Modrava: Na co se můžete těšit?

Všichni příznivci kriminálního seriálu Policie Modrava by nyní měli zpozornět - začalo se natáčet jeho pokračování! Nechyběli jsme u toho. Oblíbení hrdinové se vrátili na známá místa a jejich představitelé do skvělé party. A co vám zbrusu nových osm dílů seriálu Policie Modrava přinese?

Fanoušci, pozor! Oblíbený seriál POLICIE MODRAVA bude pokračovat! Kdy?

V pondělí 30. května padla v obci Srní na Šumavě první klapka druhé řady jednoho z nejúspěšnějších seriálů poslední doby, seriálu Policie Modrava. Televize Nova tak zahájila natáčení nových dílů, jejichž vysílání je naplánováno na rok 2017.

POLICIE MODRAVA POKRAČUJE! Bude se natáčet nová řada!

Televize Nova zahájila přípravy nové řady nejúspěšnějšího současného původního televizního projektu. Seriál Policie Modrava, který sledovaly každou neděli přes dva miliony diváků a v cílové skupině 15-54 dosahoval podíl na publiku průměrně 41 %, se v budoucnu vrátí na obrazovky s novými díly.

ZÁVĚREČNÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Svatba Květy a Františka!

Cestář Cerman jde ráno do práce. Zamíří ke svému náklaďáku, který má zaparkovaný před cestářským domkem a tam ho čeká nemilé překvapení – na korbě leží mrtvola muže, částečně zabalená v černém igelitovém pytli.

ZÁVĚREČNÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Svatba pošťačky Květy je v ohrožení!

Stačí chvilka nepozornosti a najednou je ohrožená celá svatba. Pošťačka Květa a myslivec František se rozhodli do toho praštit, osud ale jako by byl proti nic. Závěrečný díl oblíbeného seriálu Policie Modrava si nenechte ujít v NEDĚLI ve 20:20 na Nově.

CELÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Znásilnění a uškrcení mladé ženy

Starší paní najde na venkovském hřbitově zavražděnou mladou ženu. Leží v polorozpadlé márnici a v ústech má zmuchlaný kapesník. Někdo ji před pár hodinami uškrtil a znásilnil.

CELÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Mrtvá kráska ve vaně. Nehoda, nebo vražda?

Policisté zjistí, že mrtvý muž se v noci předtím zúčastnil mejdanu v chatě jednoho podnikatele z Plzně. Byly tam také dvě mladé ženy – recepční Simona a manažerka Radka Vágnerová. Obě pracovali v hotelu na Modravě, kde byl zavražděný ubytovaný.

CELÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Smrt krásné Veroniky. Vražda s neuvěřitelným motivem!

V lesácké boudě u plavebního kanálu je objevena mrtvá mladá žena. Policie zjistí, že ji někdo neznámý zastřelil puškou. Rozvedená Veronika žila ve vesnici se svojí matkou a malou dcerkou.

Holán a Stránská práskli v DUELU: Viděli se poprvé a hned došlo na sex!

Bývalí milenci v seriálu Policie Modrava, velmi dobří kamarádi ve skutečnosti. Jaroslava Stránská a Michal Holán se znají už osm let, a přesto, že je dělí věkový rozdíl 15 let, velmi dobře si rozumí.

< Novější 1 2 3 4 5 6