Publikováno 16. 3. 2017

VÝČET SLAVNÝCH: V Policii Modrava najdete i několik herců z Ulice. Poznáte je všechny?

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Nejen herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si zahráli v Policii Modrava. Také několik herců z dalšího nováckého seriálu si roli v kriminálním seriálu vyzkoušelo. Všimli jste si jich?

Repríza kriminálního seriálu Policie Modrava znovu připomene několik herců, které znáte z oblíbených seriálů. Například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Roli si vyzkoušela Jana Boušková, která se divákům zapsala do paměti jako milá ale břitká sestřička Aloisie. Nebo Veronika Arichteva, která v Ordinaci hrála přítelkyni doktora Dalibora Frynty. A do této skupiny patří i Filip Tomsa, který má v Modravě jednu z hlavních rolích.
 

VÝČET SLAVNÝCH TVÁŘÍ POKRAČUJE: Milovníci seriálu se budou radovat. Tyhle herci hrají i v Modravě! - 3
Zdroj: TV Nova Herečka Lucie Juřičková v Ulici hraje ředitelku školy - Boženku Puklickou, v Policii Modrava obyvatelku vesnice


To ale zdaleka nejsou všechny známé tváře, které během šestnácti napínavých dílů můžete vidět. Kdo ještě hraje v krimi seriálu Policie Modrava, kde se řeší nejen osobní problémy jednotlivých protagonistů, nejrůznější zločiny, ale také radostné chvíle postav?


VÝČET SLAVNÝCH TVÁŘÍ POKRAČUJE: Milovníci seriálu se budou radovat. Tyhle herci hrají i v Modravě! - 2
Zdroj: TV Nova Aneta Krejčíková hraje v Ulici mladou maminku a začínající návrhářku. V Policii Modrava si zahrála oběť trestného činu


Tvůrci sáhli i do dalšího oblíbeného seriálu TV Nova, a to do Ulice. V roli šumavského policisty tak můžete vídat herce Matěje Dadáka, který v Ulici hraje Ladislava Drbohlava - realitního makléře. Jednu z obětí trestného činu si zahrála krásná herečka Aneta Krejčíková. Obyvatelku horské vesnice hraje přísná ředitelka z Ulice - Boženka Puklická. Všimli jste si jich?


VÝČET SLAVNÝCH TVÁŘÍ POKRAČUJE: Milovníci seriálu se budou radovat. Tyhle herci hrají i v Modravě! - 1
Zdroj: TV Nova Matěj Dadák jako realitní makléř Jaroslav Drbohlav v Ulici. Jako policista v seriálu Policie Modrava. Která role mu sluší víc?


Těšíte se na tyto známé tváře? Určitě jich v jednotlivých dílech najdete mnohem víc. Sledujte seriál Policie Modrava každé pondělí od 20:20 na Nově.


Hlasujte v anketě, v jaké roli se vám seriálové postavy líbí víc!


Anketa

V jaké roli se vám známé seriálové zváře líbí víc?

Hlasovalo 63 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Opravdoví znalci seriálu se budou radovat! V Modravě hrají i slavné tváře!

V HLAVNÍ ROLI KŮŇ: Scéna skrývá tajemný příběh! Jak štáb přinutil koně, aby ležel jako mrtvý?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.