Aktualizováno 15.3. 2017 18:45

V HLAVNÍ ROLI KŮŇ: Scéna skrývá tajemný příběh! Jak štáb přinutil koně, aby ležel jako mrtvý?

Už příští pondělí čeká diváky seriálu Policie Modrava scéna, za jejímž natáčením se skrývá zajímavý příběh. Jak štáb dosáhl nehybnosti koně, aby vypadal jako mrtvý?

Policie Modrava

Příběh 2.dílu s názvem „Ranč“ byl inspirován skutečnou událostí, která se stala na ranči Vogelsang u Kašperských Hor. Majiteli ranče Romanovi Halbhuberovi před pár lety někdo otrávil koně a bizona. Dodnes se to nevyšetřilo, zatímco v našem seriálu ano.


Policie Modrava - 10
Zdroj: TV Nova

 

Celý díl se natáčel na ranči Vogelsang a nejobtížnější scéna byla právě s mrtvým koněm. Koncem května, kdy se scéna točila, byly dva stupně nad nulou a celý den hustě pršelo. Déšť se občas měnil v poletující vločky sněhu. Veterinář ze Sušice, pan Zelený, musel koně několikrát uspávat, protože „mrtvý“ kůň se v ledovém dešti neustále probouzel! Jedině tak šáb dosáhl dokonalého a autentického záběru.
 

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova


V hlavních rolích se diváci mohou opět těšit na Soňu Norisovou jako kapitánku Vinickou, Jaroslava Satoranského alias majora Koutného, Filipa Tomsu jako mladého policistu. To ale zdaleka není všechno. Vedlejší role si zahráli oblíbení herci jako Jana Boušková, Táňa Medvecká či Václav Vydra.


Václav Vydra

 

Dívejte se na napínavý druhý díl v pondělí 20. 3. od 20:20 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ:

POHLED DO ZÁKULISÍ: Poznáte všechny reálné postavy v seriálu Policie Modrava? Sledujte pozorně dnešní díl!

GALERIE: Opravdoví znalci seriálu se budou radovat! V Modravě hrají i slavné tváře!

TV Nova

Diskuze

19.3. | 07:08 adnachiel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kvůli filmování opakovaně uspávat koně, to je jasné týrání. Měl by být obžalován hlavně veterinář, který se toho zvěrstva dopouštěl. On má zvířatům pomáhat, a ne je zbytečně uspávat!!! Peníze ale nesmrdí, že, pane doktore? Měli by mu soudně zakázat vykonávat praxi veterináře. 100xFUJ