Aktualizováno 10.4. 2017 15:08

VIDEO: Na Modravě řádí násilník. Tohle provádí křehkým ženám!

Zdroj: TV Nova

Mladou studentku Kláru někdo znásilnil a utloukl k smrti. Stopy vedou k několika pachatelům. Co nakonec vypluje na povrch? Další díl s názvem Pretty woman z Dlouhé vsi už DNES večer. Podívejte se na UKÁZKU!

Policie Modrava

Reklama

Dva tuláci objevili v opuštěné šumavské chatě mrtvou dívku. Přivolaná policie zjistila, že se jedná o mladou studentu Kláru Holíkovou, kterou neznámý pachatel utloukl tvrdým předmětem. A předtím ji ještě znásilnil! Kdo měl důvod, něco takového udělat?

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Zpočátku se zdá, že viníkem může být hned několik mužů, kteří se kolem studentky pohybovali. Přítel Richter z vedlejší vesnice, ženatý milenec Vacek, nebo vedoucí konzumu, ke kterému studentka chodila na praxi? Anebo to bude někdo úplně jiný?

Policie Modrava - 3

Po pitvě vypluje na povrch šokující zpráva, a tak má policejní tým Jany Vinické jasno! Na koho uhodí s neprůstřelným důkazem?

Policie Modrava - 5

Když se na policejní stanici objeví další mladá dívka, která jen o vlásek unikla stejnému osudu jako Klárka, mají ke všemu i svědkyni, která pachatele pozná!

Policie Modrava - 1

 

Podívejte se na exkluzivní ukázku z dnešního dílu Policie Modrava.

Skutečnost, která nakonec vyjde najevo, je děsivější, než si kdokoliv představoval! Na seriál Policie Modrava se dívejte už DNES večer ve 20:20 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ:

TUTO KOMPLIKACI NEČEKALI: Herci řešili při natáčení Policie Modrava útok nečekaně agresivních tvorů

13 ZAJÍMAVOSTÍ, které určitě nevíte o Michalu Holánovi! Kdy rozepnul ženě první podprsenku?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.