Publikováno 6. 4. 2017

TUTO KOMPLIKACI NEČEKALI: Herci řešili při natáčení Policie Modrava útok nečekaně agresivních tvorů

Policie Modrava - 3
Zdroj: TV Nova

Občas se během natáčení už tak složité scény objeví problém, se kterým dopředu nikdo nepočítal ani v těch nejhorších nočních můrách! Takhle šumavské natáčení odskákali všichni herci včetně štábu!

Natáčení nočních scén v epizodě seriálu Pretty Woman z Dlouhé Vsi, kterou televize Nova odvysílá už tuto neděli ve 20:20, se proměnilo v horor.

„Natáčení nočních scén je obecně velmi náročné. Když navíc točíte na i v noci frekventované křižovatce, není to vůbec jednoduché. To jsme ale vše zvládli. Nečekaným problémem se staly nálety komárů,“ vysvětluje režisér Jaroslav Soukup, který dodává, že tyto scény vznikaly v červnových vedrech.

Policie Modrava - 13. díl - 9
Zdroj: TV Nova

Noční natáčení vyžaduje velké filmové reflektory, aby byla scéna dobře osvícená, navíc se točilo blízko řeky. Produkce tak musela narychlo vybavovat všechny členy štábu včetně herců repelenty. „Všichni se stříkali repelentem, jinak by se tam nedalo přežít,“ dodává režisér.
 

Policie Modrava - Čertův mlýn - 5
Zdroj: TV Nova


Herec Martin Davídek, který v seriálu Policie Modrava ztvárňuje doktora a příležitostného veterináře, se pořádně zapotil! Podle scénáře musel herec vyšetřit březí klisnu. Jeho úkolem bylo za asistence skutečného veterináře zkontrolovat polohu hříběte.


Policie Modrava - 12
Zdroj: TV Nova


„Během vyšetření byla ale klisna neklidná a kopala kolem sebe, Martin tak byl vystresovaný, aby se něco nestalo. Nakonec vše proběhlo v pořádku a všichni na place si oddychli,“ dodává režisér.
 

Na další díl kriminálního seriálu Policie Modrava, tentokrát s názvem Pretty Woman se dívejte v pondělí 10. 4. ve 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE SÍLA! Hodiny v maskérně i hrůzný zážitek pod zemí. Jak se točí scéna se zakopanou mrtvolou?

PŘÍPAD STRNAD: Ta vražda byla omyl! Proč musel automechanik ze Srní zemřít?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.