Aktualizováno 2.4. 2017 14:52

STYL JANY VINICKÉ: Tohle nosí do práce břitká kriminalistka! Jaká změna její seriálový šatník brzy čeká?

Zdroj: TV Nova

Jednou z hlavních hvězd krimi seriálu Policie Modrava je sympatická kapitánka Jana Vinická. Všimli jste si, že oblečení, které šéfka policistů nosí, tak úplně nevyniká nápaditostí? To se má ale brzy změnit!

Divoká šumavská příroda příliš možností k nošení podpatků a módních kousků nenabízí, a tak kolegové svoji šéfku kapitánku Janu Vinickou, vídají výhradně ve sportovním oblečení a pohodlných teniskách!

Džíny, triko, sako, pohodlné boty do horského terénu a neodmyslitelná taška přes rameno, ve které s sebou Jana nosí podklady pro svou práci na jednotlivých případech. Šperky na ní neuvidíte, občasným doplňkem tak jsou jen gumové rukavice.

Filip Tomsa a Soňa Norisová

V seriálu byl šatník Soni Norisové vzhledem k profesi silně omezený. Herečka přiznává, že v soukromí si módu užívá a jako většina žen se občas neubrání divokému nakupování!

Soňa Norisová 3
Zdroj: TV Nova

Ani v dalších dílech Janu v policejní uniformě neuvidíte, a přitom právě tu svým kolegům tolik záviděla! Oni totiž nemuseli řešit, co si každý den obléknou. Janě její pohodlný styl nikterak na sexappealu neubírá, muži po ni vyloženě šílí! Jenže už v brzy se Jana v seriálu objeví v neskutečně dráždivém modelu.

 

Počkejte si na to, už v jednom z dalších dílů kriminálního seriálu Policie Modrava! Dívejte se na ni každé pondělí od 20:20 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ:

POLICIE MODRAVA POTŘETÍ: Vrah měl dokonalý plán! Co ho nakonec odhalilo?

SOUTĚŽTE S MODRAVOU: Vyhrajte kompletního průvodce oblíbeným seriálem!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.