Aktualizováno 8.5. 2017 21:27

CELÝ DÍL POLICIE MODRAVA: Smrt kontroverzního podnikatele. Kam zavede vyšetřovatele cigaretový kouř?

Policie Modrava - Cigaretový kouř
Zdroj: TV Nova

Na Modravě se dějí věci! Ve vyhořelé stodole našli policisté tělo podnikatele Zímy. Malebnou horskou přírodou se nese cigaretový kouř, který dovede vyšetřovatele až k vrahovi! A policista Josef bude tátou! S Gábinou ho čeká úplně nová role, jak se na novinku tvářil?

Na chalupu na šumavské samotě přijíždí z Prahy Andrea Zímová, atraktivní žena, bývalá modelka. Překvapí ji, že tam není její manžel, se kterým se měla setkat a dohodnout se na rozvodu. Nebere ani mobil. V noci se Andrea probudí a slyší, jako by někdo chodil kolem chalupy, cítí i cigaretový kouř. Vystrašená zavolá na policii.

Natáčení 9. dílu Policie Modrava - 7
Zdroj: TV Nova

Druhý den je v polorozpadlé stodole, kterou někdo zapálil, objeveno tělo muže se stopami po mučení. Policisté zjistí, že mrtvým je pražský podnikatel Alexandr Zíma – manžel Andrey. Ukazuje se, že jeho podnikání bylo kontroverzní – půjčoval lidem z okolí peníze na lichvářský úrok. Ne všichni dlužníci ale měli svůj účet vyrovnaný…
Natáčení 9. dílu Policie Modrava - 5
Zdroj: TV Nova

Policisté pátrají po nezvaném hostu, který se v noci pokoušel dostat do Zímovy chalupy a vyděsil Andreu. Souvisí to se smrtí Zímy, byl to jeho vrah?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MUŽI JANY VINICKÉ: Vedle koho byste sympatickou kapitánku rádi viděli? HLASUJTE!

POZNÁTE JE VŠECHNY? Na těchto místech se natáčel seriál Policie Modrava!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.