Aktualizováno 3.4. 2017 22:59

PŘÍPAD STRNAD: Ta vražda byla omyl! Proč musel automechanik ze Srní zemřít?

Ve čtvrtém díle napínavého kriminálního seriálu Policie Modrava se našlo v lese, pod těžkým nánosem hlíny tělo pohřešovaného automechanika. To ale nebyl jediný objev, který šumavští policisté učinili! Co, nebo spíš koho ještě našli?

Lesní dělníci najdou při práci pozůstatky lidského těla zhrabaného v rašeliništi. Je to manžel učitelky Strnadové, který je dva roky pohřešovaný. Pitva prokáže, že zemřel na jiném místě, než byl nalezen. Policie v Kašperských Horách jeho zmizení tehdy neobjasnila. Kriminalistka Jana Vinická starý spis znovu otevře…

Mrtvola v Policii Modrava - 3
Zdroj: TV Nova

Strnad měl dluhy z karet. Krátce před svým zmizením vyhrál v kartách sedm set tisíc. Kriminalisté zjišťují, kam se peníze ztratily. Prošetřují všechny stopy, které by mohly vést k neznámému vrahovi. Kam až je pátrání zavede? Mezi jeho velké záliby patřilo i opravování historických vozů. Jak tento koníček zapadá do skládačky, kterou vyšetřovatelé svědomitě skládají?

19

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA Z MODRAVY: Policista Nováček najde dítě! Komu patří?

Policie Modrava - 6

Hodnocení:

Horké chvíle zažije i Venca Kurva, místní lesník, který se porve v hospodě! S kým se dá do křížku, a proč se pak bude bát, že se o tom místní dozví?

Nestihli jste CELÝ DÍL seriálu Policie Modrava? Podívat se na něj můžete na portálu Nova Plus!

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE SÍLA! Hodiny v maskérně i hrůzný zážitek pod zemí. Jak se točí scéna se zakopanou mrtvolou?

STYL JANY VINICKÉ: Tohle nosí do práce břitká kriminalistka! Jaká změna její seriálový šatník brzy čeká?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.