Publikováno 18. 4. 2017

JEDNA ŽENA, DVA MUŽI: Kdo z vyšetřovatelů Policie Modrava si získal vaše sympatie? HLASUJTE!

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Když kapitánka Vinická přišla na Šumavu a okamžitě se postavila do čela vyšetřovacího týmu, nejeden policista se s tím ze začátku nemohl smířit. Po nějakém čase se ale situace uklidnila a celý tým šlape jako hodinky. Velkou oporou je Janě major Koutný a také Kamil Sedláček. Který z nich si si získal vaše sympatie?

Na Šumavě si vyšetřovací tým skutečně neodpočine, tady se totiž pořád něco děje. Jenže Jana Vinická je skutečné eso ve svém oboru. Nezalekne se žádného kriminálního případu, který se v jejím rajonu stane!

Reklama

Filip Tomsa a Soňa Norisová

Bez profesionálního týmu by to samozřejmě nešlo! A tak po boku kapitánky Vinické stojí zkušený major Koutný a nově i čerstvý absolvent policejní akademie Kamil Sedláček.

 

KAMIL SEDLÁČEK

Kamil Sedláček je čerstvým absolventem policejní školy, kriminalista a sympatický zmatkař. Skvěle ho ztvárnil Filip Tomsa. Kamil Sedláček se postupně stává nejbližším spolupracovníkem Jany Vinické.

Policie Modrava - 4


JANA VINICKÁ

Jana Vinická je zkušenou policistkou, kterou skvěle ztvárňuje slovenská herečka Soňa Norisová. Sympatická Jana z osobních důvodů opustila svou práci na Plzeňské kriminálce a přijala místo kriminalistky v Kašperských Horách.

Policie Modrava - Jana Vinická


MAJOR KOUTNÝ

Major Koutný je šéfem klatovské kriminálky a hraje ho vynikající herec Jaroslav Satoranský. S Janou Vinickou se znají již z dřívějška.

Policie Modrava - 11
Zdroj: TV Nova

Kdo z hlavních vyšetřovatelů se vám líbí nejvíce? HLASUJTE v anketě!

Anketa

Koho z hlavních vyšetřovatelů máte nejraději?

Hlasovalo 133 lidí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OTESTUJTE SVŮJ POSTŘEH: Jak pozorně jste sledovali 5. díl Policie Modrava?

HLASUJTE: Který šumavský policista je vaším oblíbencem? Zvítězit může jen jeden!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.