Publikováno 3. 8. 2017

JE TO TU: Nové díly Policie Modrava jsou tady! Podívejte se, co vás čeká

Zdroj: TV Nova

Spekulacím a dohadům je konec! Nové díly krimi seriálu Policie Modrava jsou konečně tady. Kdy přesně oblíbené postavy v čele se Soňou Norisovou jako kapitánkou Janou Vinickou vtrhnou k vám na obrazovky? A na jaké zvraty se můžete těšit?

Původní seriál televize Nova se vrací s novými díly a znovu tak diváky přenese do prostředí malebné šumavské přírody, na jejímž pozadí se budou odehrávat kriminální případy. Řešit je bude i nadále policejní tým v čele s kapitánkou Janou Vinickou, kterou skvěle hraje herečka se slovenskými kořeny - Soňa Norisová.

V každé epizodě bude Jana vyšetřovat nový kriminální případ a Na pozadí toho všeho bude prožívat konečně i lásku. Bude její vztah s náčelníkem horské služby pokračovat, nebo horská idylka nebude mít dlouhého trvání?

Policie Modrava - 2. řada - 8
Zdroj: TV Nova

Vedle Jany se můžete opět těšit na majora Koutného v podání Jaroslava Satoranského, Kamila Sedláčka v podání Filipa Tomsy a samozřejme, jak už jsou diváci z první řady zvyklí, i na místní občany Šumavy. Na případech nebudou chybět ani Jaroslava Stránská jako Lucie Krásenská a věčný optimista Jája Krásný v podání Michala Holána.

Hned v prvním díle se diváci dočkají drsné akční scény, která bude mít nedozírné následky. Díl ale nebude ochuzen ani o soukromí jednotlivých postav. Těšíte se?

Policie Modrava - 2. řada - 3
Zdroj: TV Nova

Na seriál režiséra Jaroslava Soukupa Policie Modrava se dívejte už v neděli 27. 8. 2017 od 20:20 na Nově!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.