Aktualizováno 8.4. 2017 18:52

HLASUJTE: Který šumavský policista je vaším oblíbencem? Zvítězit může jen jeden!

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Bez vyšetřovacího týmu by si kapitánka Jana Vinická mnohdy jen horko těžko poradila. Kolem sebe má tým samých mužů a jedné ženy, kterým sice chvíli trvalo, než si na Janu ve vedoucí pozici zvykli, ale teď je z nich skvělý tým. Kterého z policistů máte nejraději? HLASUJTE!

Policie Modrava

Kriminální seriál Policie Modrava se odehrává v horském prostředí Šumavy a je natáčen v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava. Požitek z malebné přírody ale přehluší nejrůznější kriminální případy, které policejní oddíl musí řešit. Na Šumavě se zkrátka děje jeden zločin za druhým!

 

V té chvíli nastupuje vyšetřovací tým Jany Vinické, který se snaží vypátrat pachatele. Kdo z policistů patří mezi vaše oblíbence?

 

VLASTA NOVÁČEK

Vlasta Nováček je šikovný policista. Má ale celkem velké problémy s alkoholem. Navíc bije svoji nešťastnou manželku. Zvládne své problémy napravit?

Policie Modrava - 6

JOSEF VÍTEK

Josef Vítek je talentovaným policistou, který sní o velké kariéře. Podaří se mu uspět?

Policie Modrava - 2

LUCIE KRÁSENSKÁ

Lucie Krásenská drží s Janou, nejprve z ženské solidarity, posléze proto, že ji Jana ochrání před žárlivým manželem. Je inteligentní, chce na sobě dál pracovat, studovat školu.

Policie Modrava - 2

KAREL FRANC

Karel Franc zpočátku popichuje proti Janě. Zazlívá jí, že se nestal šéfem stanice on, a vymyslí hlavní hrdince přezdívku „Policie Modrava“. Během seriálu však uzná její kvality a přijme ji bez problému jako šéfku.

Policie Modrava - 15

JÁJA KRÁSNÝ

Krásný Jája je hezký a přitažlivý muž. Velmi o sebe dbá a sleduje poslední módní trendy. Na začátku seriálu má milenecký vztah s Krásenskou, který se prozradí.

Policie Modrava - 23

 

Zvítězí v anketě muž nebo jediná žena týmu? HLASUJTE i vy!

 

Další díl Policie Modravy vás čeká už v pondělí 10. 4. od 20:20 na Nově.

Anketa

Kdo je vaším nejoblíbenějším policistou z Modravy?

Hlasovalo 432 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MŮŽETE TO BÝT PRÁVĚ VY: Kdo získal průvodce seriálem Policie Modrava? ZNÁME VÝHERCE!

TO JE SÍLA! Hodiny v maskérně i hrůzný zážitek pod zemí. Jak se točí scéna se zakopanou mrtvolou?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.