Publikováno 9. 5. 2017

EXKLUZIVNÍ GALERIE: Vydání speciálu Policie Modrava na stáncích už dnes!

Speciál k Policii Modrava - 2
Zdroj: TV Nova

TV Nova ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Media připravila speciál časopisu Chvilka pro tebe věnovaný Policii Modrava, který diváky provede těmi nejkrásnějšími kouty Šumavy. A hlavně, najdete tady vše o seriálu!

Fanouškům představí známá i utajená místa, která si „zahrála“ v oblíbeném krimi seriálu. Na výlet diváky a čtenáře zvou tvůrci i protagonisté a společně se mohou vydat po stopách případů Soni Norisové alias Jany Vinické, které se svým týmem řešila.
 

Časopis fanouškům prozradí, jak to všechno bylo ve skutečnosti a ukáže, že Šumava je přírodní ráj, který ale občas umí také překvapit.
 

„Šumavská krajina je pro mě srdcovou záležitostí, je to místo, kde se cítím doma. Když nemám v Praze práci, snažím se být na Šumavě co nejvíc. Jsem rád, že mohu čtenářům doporučit a ukázat místa, která patří k těm nejkrásnějším v České republice. Věřím, že si sem najdou cestu a objeví skryté a málo známé zákoutí této krásné krajiny. Navíc čtenářům ukážeme i místa, kde jsme se štábem natáčeli a prožili tři pracovní léta se seriálem Policie Modrava,“ říká řežisér Jaroslav Soukup.


18

Magazín Policie Modrava

Zdroj: TV Nova

Speciál k Policii Modrava - 1

Hodnocení:


 

Součástí praktického průvodce s inspirativními tipy na výlety jsou i zajímavé rozhovory, nádherné fotografie a spoustu luštění pro volný čas.
 

Speciál Policie Modrava je v prodeji právě TEĎ!

Využijte mimořádné nabídky a objednejte si časopis za cenu 59 Kč přímo na mailu: send@send.cz
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠUMAVSKÝ TÝM SI NEVÍ RADY! Odhalíte záhadu, kterou ukrývají dvě fotografie?

VÝČET SLAVNÝCH: V Policii Modrava najdete i několik herců z Ulice. Poznáte je všechny?

TV Nova

Diskuze

18.5. | 22:25 jkazatel
0
Náhlasit nevhodný komentář
A celebrita to je šlechtický titul ???