Aktualizováno 16.4. 2017 13:55

Stránská versus Holán: Viděli se poprvé a hned došlo na sex! Co ještě v duelu prozradili?

Zdroj: Nova.cz

Dva seriálové kolegy jsme podrobili zkoušce, abychom zjistili, jak moc dobře se během natáčení seriálu Policie Modrava stihli poznat! Michal Holán a Jaroslava Stránská vám teď dokáží, že přátelství mezi mužem a ženou skutečně může existovat!

 

 

Michal Holán hraje v seriálu policistu Jáju, Jaroslava Stránská jeho kolegyni policistku Lucii. Ve scénáři mají mezi sebou předepsanou nevraživost, ale v soukromí...? No, podívejte se sami!

Policie Modrava - Michal Holán a Jaroslava Stránská


Krásný Jája je hezký a přitažlivý muž. Velmi o sebe dbá a sleduje poslední módní trendy. Na začátku seriálu má milenecký vztah s Krásenskou, který se prozradí. Poté vedle sebe slouží jako kolegové a snaží se moc nepotkávat, vzájemná nevraživost se přesto občas projeví. 

Policie Modrava - Lucie Krasénská


Představitelé Jáji a Lucie se poprvé potkali až na place seriálu Policie Modrava, a hned při natáčení pěkně peprné scény! Při postelové, nebo spíš automobilové scéně by se erotické napětí dalo doslova krájet!

 
Ostatně o tom vám už oni sami povypráví! Také jsme je otestovali: ví Michal, jakou má Jarka barvu očí? A Kdy se poprvé vdávala? A co Jarka? Dokázala odpovědět na otázky týkající se Michala? To vše a více už ve videu.

 

 

NEPŘHEHLÉDNĚTE:

HLASUJTE: Který šumavský policista je vaším oblíbencem? Zvítězit může jen jeden!

STYL JANY VINICKÉ: Tohle nosí do práce břitká kriminalistka! Jaká změna její seriálový šatník brzy čeká?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.