Aktualizováno 10.3. 2017 08:08

OBLÍBENÝ KRIMI SERIÁL JE ZPĚT: Diváky čeká napětí, tajemství i humor!

Oblíbený seriál plný kriminálních případů se vrací na obrazovky TV Nova! Policie Modrava odstartuje reprízou první řady. Co diváky čeká?

Autentické reály a exteriéry nádherné šumavské přírody, neokoukaní herci, napětí, tajemství i humor. To vše čeká diváky v novém původním seriálu televize Nova Policie Modrava. Úvodní díl seriálu s názvem „Za lepších okolností“ odvysílá Nova už v pondělí 13. 3.

Policie Modrava - 13. díl - 9
Zdroj: TV Nova

Seriál, který kompletně vznikl v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava, mísí napětí a tajemství s lidskými osudy. V seriálu se představí celá řada neokoukaných herců, v hlavních rolích diváci uvidí Soňu Norisovou, Jaroslava Satoranského, Filipa Tomsu, Janu Bouškovou, Táňu Medveckou, Ladislava Mrkvičku, Dagmar Čárovou a mnoho dalších. Režisérem, autorem námětu a spoluscenáristou je Jaroslav Soukup.

Soňa Norisová a Filip Tomsa

A co diváky čeká v prvním díle? Kriminalistka Jana Vinická odchází z osobních důvodů z krajské správy policie Plzeň. Stane se šéfkou Obvodního oddělení policie na Kašperských Horách. Hned od počátku se Jana bude muset potýkat nejen s počáteční nevraživostí kolegů, pro které je žena ve vedoucí pozici, dost těžko strávitelné sousto, ale i s prvním kriminálním případem.

Případ ukradené krasavice - 7
Zdroj: TV Nova

Seriál POLICIE MODRAVA sledujte každé PONDĚLÍ ve 20:20 na Nově.

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.